InAgent – prosty system, wielka pomoc

InAgent
opublikowano: 04 maja 2016 aktualizacja: 20 października 2020 autor: redakcja

Każdego dnia pracy agent ubezpieczeniowy ma do załatwienia wiele spraw. Im więcej klientów, tym o większej ich liczbie musi pamiętać: spotkania, rozmowy, przypomnienia o zbliżającym się terminie końca OC… Dobra organizacja i oszczędność czasu są więc dla niego priorytetem. W tej sytuacji bardzo pomocny może okazać się system InAgent.

System InAgent – co to takiego?

InAgent pomaga agentom w porównaniu i wybraniu polisy najlepszej dla danego klienta. Wypełniając jeden formularz zyskuje się porównanie ofert aż 13 towarzystw ubezpieczeniowych. Wyniki otrzymujemy po kilku minutach. Zwróćmy uwagę: gdyby te same obliczenia przeprowadzać tak jak do tej pory – osobno w każdym kalkulatorze ubezpieczyciela – klient musiałby czekać na ofertę co najmniej kilkadziesiąt minut.

Dzięki możliwości samodzielnego ustalenia listy ubezpieczycieli, można ograniczyć się jedynie do tych firm, które się reprezentuje. Pracując z systemem InAgent zachowujemy również posiadane loginy i hasła do kont agenckich. Można więc od razu po wybraniu polisy przejść na swoje konto i dokończyć sprzedaż.

Dla kogo InAgent?

To Oprogramowanie dla agentów ubezpieczeniowych kierowane jest zarówno do osób indywidualnych, pracujących w swoim własnym biurze, jak i agencji zatrudniającej pracowników. W każdym przypadku konieczne jest wykupienie miesięcznego abonamentu (istnieje również możliwość darmowego przetestowania systemu), którego wysokość uzależniona jest od liczby użytkowników.

Atuty systemu

InAgent został tak skonstruowany, aby każdy użytkownik mógł możliwie jak najlepiej zaplanować swoją pracę z klientem. Jest więc możliwość tworzenia nowego konta dla petenta, jak i wykonania kalkulacji od razu, a dopiero później zapisania danych. Dzięki temu wszystkie kontakty są odpowiednio ułożone i posegregowane. Dodatkowo dzięki wyszukiwarce zamieszczonej w systemie łatwo można znaleźć konkretną polisę, daną osobę lub numer telefonu zapisanego klienta. Panel kalkulatora wyświetla wykonane kalkulacje w kolejności ich utworzenia, dzięki czemu dużo łatwiej jest kontrolować wykonaną pracę każdego dnia.

InAgent to nowoczesny system skierowany przede wszystkim do multiagentów, którzy chcą świadczyć swoim klientom profesjonalne usługi. Utworzenie konta i jego konfiguracja są dziecinnie proste, a cena miesięcznego abonamentu pozwala na korzystanie z InAgent nawet wtedy, gdy przychody nie są jeszcze zbyt wysokie.

4.7/5