Kody rabatowe na nawigację samochodową!

kody rabatowe nawigacja
opublikowano: 30 listopada 2015 aktualizacja: 17 czerwca 2020 autor: redakcja

Dziś trudno sobie wyobrazić dłuższą podróż bez nawigacji samochodowej. GPS przydaje się zarówno w codziennej jeździe przez miasto, jak i w czasie wakacyjnym. Ze względu na dużą ofertę producentów, wybór nie należy do najłatwiejszych. Dlatego przedstawiamy kilka niezbędnych wskazówek, które ułatwią poruszanie się w temacie nawigacji samochodowej.

Zanim jednak zdecyduje się o wyborze nawigacji do swojego samochodu, polecamy skorzystanie z portalu kuponowo.pl. Dzięki temu portalowi, można odkryć specjalne kody rabatowe do szerokiej oferty sklepów z asortymentem nawigacji samochodowej, po korzystniejszej cenie. Po odkryciu kodu, należy przejść na stronę danego sklepu, wybrać produkt i przy przejściu do zamówienia, w specjalnym polu wpisać swój kod rabatowy, a potem przejść do realizacji zamówienia.

Najbardziej dogodnym modelem urządzenia w codziennej jeździe, będzie nawigacja samochodowa uniwersalna. Najważniejsza w GPSie jest mapa i jej odpowiedni dobór. Ich ceny różnią zależnie od zasięgu jaki przedstawiają. Dlatego warto pamiętać, że większość urządzeń ma możliwość doinstalowania map innych obszarów i nie ma konieczności od razu zakupowania mapy całej Europy. Interfejs powinien był dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ważne są też takie funkcje jak: zmiana widoku (2D, 3D), obliczanie trasy, możliwość nawigacji do punktu GPS czy pobieranie komunikatów o ruchu drogowym.

Wielkość nawigacji zależy od przekątnej ekranu, na rynku znajdziemy produkty od 3,5 do 7 cali. Dla wygodnej obsługi nawigacji samochodowej, dobrze jest przetestować jak osadzony jest panel dotykowy. Wygodne użytkowanie, bez konieczności korzystania z rysika, zapewnia panel dotykowy osadzony płytko w urządzeniu lub na równi z ramką.

Nawigacje samochodowe posiadają wbudowany akumulator, zasilany 12V, który pasuje do gniazdka zapalniczki. Bateria jest doskonałym zabezpieczeniem jeśli nastąpiłyby problemy z akumulatorem samochodu. Nawigacje mają wbudowaną pamięć i gniazdo kart pamięci. Jeżeli ma zamiar się posiadać mapy sporych rozmiarów, dobrze zdecydować się na model z gniazdem kart (SD lub microSD) i zaopatrzyć się w kartę o dużej pojemności.

Bluetooth umożliwia komunikację ze słuchawką bluetooth lub bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym. Większość modeli działa w systemie mono, są też urządzenia z profilem A2DP w technologi stereo, można wtedy nawigację wykorzystać jako odtwarzacz mp3.

Nawigacja powinna przede wszystkim ułatwiać podróż, a nie ją utrudniać i stać się powodem niepotrzebnych przystanków na trasie.

Zanim zdecyduje się o wyborze nawigacji do swojego samochodu, polecamy skorzystanie z portalu kuponowo.pl, na którym można odkryć specjalne kody rabatowe do szerokiej oferty sklepów z asortymentem nawigacji samochodowej. Na stronie można znaleźć między innymi kody rabatowe Saturn czy kod rabatowy do OleOle

(wpis gościnny)

4.5/5